Wyszukaj ofertę:
województwo:


miasto:


typ:

transakcja:

sortowanie:

ilość pokoi od:
do:

powierzchnia od:
do:

cena od:
do:

Cardom poleca:

Kursy walut NBP
z 23 września 2002 r. w sprawie sposobu wyliczania i ogłaszania bieżących kursów walut obcych (Dz. Urz. NBP z 2022 r. poz. 10):

    1 USD    4,4785
    1 EUR    4,6724
    1 GBP    5,4799

PROWADZIMY  DORADZTWO  I  OBSŁUGĘ  FORMALNĄ  W  ZAKRESIE  KUPNA-SPRZEDAŻY  NIERUCHOMOŚCI  -  DOSTĘPNE CENY   ***  Więcej informacji w zakładce 'CENNIK USŁUG'  ***

Kredyty « WSTECZ

W ramach naszych usług, dzięki współpracy z bankami i firmami finansowymi, służymy pomocą w uzyskaniu kredytów hipotecznych :

- dokonujemy wstępnej oceny zdolności kredytowej
- sprawdzamy aktualną ofertę kilku banków, starając się dobrać ofertę dostosowaną do sytuacji i oczekiwań danego klienta
- pomagamy przygotować wszelkie niezbędne dokumenty kredytowe
 
DLA OSÓB PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ POSIADAMY W OFERCIE KREDYTY BEZ  STANDARDOWEGO  BADANIA  ZDOLNOŚCI  KREDYTOWEJ.

Usługa ta nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.     


Dlaczego kredyt ?

1. Jeżeli nie posiadamy środków finansowych na zakup wymarzonego mieszkania, domu    skazani jesteśmy najczęściej na najem swojego lokum; płacimy czynsz najmu, nie jesteśmy u siebie, nie mamy motywacji bądź możliwości, by nasze „cztery kąty” wyglądały tak jak chcemy, a często nie zaspokajają one naszych faktycznych potrzeb mieszkaniowych. Dążąc jednak do posiadania własnego dachu nad głową - zbieramy, zbieramy i uzbierać nie możemy - i ciągle płacimy za wynajem . Czy tak musi być ? – NIE !

Bierzemy kredyt . Korzystamy z zakupionego - wreszcie własnego -  „M” i spłacamy je, traktując ratę  kredytu jako swoistego rodzaju czynsz najmu. Przerywamy błędne koło „zbierania”.

2. Jeżeli mamy środki finansowe, ale prowadząc np. działalność gospodarczą, nie bardzo chcemy je angażować w celu zakupu nieruchomości, bierzemy kredyt hipoteczny, którego warunkom nie dorównuje żaden kredyt komercyjny, a własne środki pomnażamy w naszej firmie.

3
. Jeżeli chcemy bezpiecznie zainwestować, to rozsądnie wybrana, kupiona w kredycie i podnajęta nieruchomość może być dobrą inwestycją ; przez kilka, kilkanaście lat „sama będzie się kupowała” - czynsz najmu pokryje - częściowo lub w całości- ratę kredytu, a po jego spłacie dysponować będziemy konkretnym kapitałem w postaci wartości zakupionej nieruchomości.

Nie bójmy się kredytu, ale bierzmy go rozsądnie !


            
   
Zapraszamy:
Znajdź nas na Facebook'u
Stosujemy RODO (GDPR):
© 2011 Biuro Obrotu Nieruchomości Cardom oprogramowanie dla biur nieruchomości
Aktualnie online 13 osób