Wyszukaj ofertę:
województwo:


miasto:


typ:

transakcja:

sortowanie:

ilość pokoi od:
do:

powierzchnia od:
do:

cena od:
do:

Cardom poleca:

Kursy walut NBP
z 23 września 2002 r. w sprawie sposobu wyliczania i ogłaszania bieżących kursów walut obcych (Dz. Urz. NBP z 2022 r. poz. 10):

    1 USD    4,4785
    1 EUR    4,6724
    1 GBP    5,4799

PROWADZIMY  DORADZTWO  I  OBSŁUGĘ  FORMALNĄ  W  ZAKRESIE  KUPNA-SPRZEDAŻY  NIERUCHOMOŚCI  -  DOSTĘPNE CENY   ***  Więcej informacji w zakładce 'CENNIK USŁUG'  ***

O firmie « WSTECZ
CARDOM
Biuro Obrotu Nieruchomościami
  • ROK ZAŁOŻENIA - 1991
  • Właściciel- mgr inż. Elżbieta Gepert- Broj
  • licencja zawodowa nr 708
  • Członek- Założyciel Opolskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości
  • Członek Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości
  • Certyfikat I Edycji Europejskiej Akademii Nieruchomości


Biuro Obrotu Nieruchomościami "Cardom" istnieje od czerwca 1991 roku. Jest jednym z pierwszych biur pośrednictwa na Opolszczyźnie i pierwszym działającym na terenie Kędzierzyna-Koźla.

Od chwili powstania naszego biura minęło już ponad 20 lat. W tym okresie czynnie uczestniczyliśmy w życiu środowiska opolskich pośredników, monitorowaliśmy zmiany zachodzące na lokalnym i ogólnopolskim rynku nieruchomości, obsłużyliśmy setki klientów; wielu z nich ponownie do nas wraca, wielu poleca rodzinie i znajomym.
Oferując duże doświadczenie, posiadaną i wciąż wzbogacaną wiedzę, rzetelność i uczciwość ufamy, iż każdy nasz klient będzie zadowolony.  Usankcjonowanie prawne zawodu pośrednika zmieniło znaczenie społeczne tegoż zawodu; zwiększyło zaufanie i poczucie bezpieczeństwa wśród klientów decydujących się na skorzystanie z naszych usług.
C
ieszy nas, iż z roku na rok rośnie liczba osób, które powierzają nam swoje sprawy w zakresie kupna lub sprzedaży nieruchomości, a my staramy się nagrodzić ich zaufanie przeprowadzając transakcje dla nich korzystnie i bezpiecznie.

Zapraszamy:
Znajdź nas na Facebook'u
Stosujemy RODO (GDPR):
© 2011 Biuro Obrotu Nieruchomości Cardom oprogramowanie dla biur nieruchomości
Aktualnie online 6 osób