W ramach naszych usług, dzięki współpracy z bankami i firmami finansowymi, służymy pomocą w uzyskaniu kredytów hipotecznych :

– dokonujemy wstępnej oceny zdolności kredytowej
– sprawdzamy aktualną ofertę kilku banków, starając się dobrać ofertę dostosowaną do sytuacji i oczekiwań danego klienta
– pomagamy przygotować wszelkie niezbędne dokumenty kredytowe

DLA OSÓB PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ POSIADAMY W OFERCIE KREDYTY BEZ  STANDARDOWEGO  BADANIA  ZDOLNOŚCI  KREDYTOWEJ.

Usługa ta nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.     

Dlaczego kredyt ?

1. Jeżeli nie posiadamy środków finansowych na zakup wymarzonego mieszkania, domu  –  skazani jesteśmy najczęściej na najem swojego lokum; płacimy czynsz najmu, nie jesteśmy u siebie, nie mamy motywacji bądź możliwości, by nasze „cztery kąty” wyglądały tak jak chcemy, a często nie zaspokajają one naszych faktycznych potrzeb mieszkaniowych. Dążąc jednak do posiadania własnego dachu nad głową – zbieramy, zbieramy i uzbierać nie możemy – i ciągle płacimy za wynajem . Czy tak musi być ? – NIE !Bierzemy kredyt . Korzystamy z zakupionego – wreszcie własnego –  „M” i spłacamy je, traktując ratę  kredytu jako swoistego rodzaju czynsz najmu. Przerywamy błędne koło „zbierania”.

2. Jeżeli mamy środki finansowe, ale prowadząc np. działalność gospodarczą, nie bardzo chcemy je angażować w celu zakupu nieruchomości, bierzemy kredyt hipoteczny, którego warunkom nie dorównuje żaden kredyt komercyjny, a własne środki pomnażamy w naszej firmie.

3
. Jeżeli chcemy bezpiecznie zainwestować, to rozsądnie wybrana, kupiona w kredycie i podnajęta nieruchomość może być dobrą inwestycją ; przez kilka, kilkanaście lat „sama będzie się kupowała” – czynsz najmu pokryje – częściowo lub w całości- ratę kredytu, a po jego spłacie dysponować będziemy konkretnym kapitałem w postaci wartości zakupionej nieruchomości.

Nie bójmy się kredytu, ale bierzmy go rozsądnie !